Turné po Česku – jaké to bylo

Cestouproradost – správně vidíme srdcem V letošním zvláštním roce 2020 jsme se poprvé vydali na turné po naší krásné zemi, po Česku. Navštívili jsme s naší pojízdnou kavárnou mnoho zajímavých míst. Předali spousty inspirace na konání dobra skvělým lidem. Jsme rádi když nám posíláš zpětnou vazbu, co, kde nebo jak jsi udělal. Energie, která z tohoto počínání vzniká, nás nabíjí a již teď vymýšlíme, kde se příští rok potkáme. Věříme, že laskavost, ohleduplnost, pomáhat si a hlavně láska v našich srdcích, je mnohem více než cokoliv se nám na oko zdá důležité. Protože to co je důležité, je očím neviditelné, správně vidíme jen srdcem. Před tím než cokoliv uděláš, na chvilku se zastav, zhluboka se nadechni a poslouchej hlas svého srdce. Tento hlas vždy ví, co je pro Tebe nejdůležitější. Naslouchej svým pocitům a emocím. Neskrývej je, neboj se jich, pusť je ven. Není to slabost, tyto vnitřní touhy dát veřejně najevo, je to odvážné a budeš mít z toho určitě radost. Na světě tedy není jen radost, je tu s Tebou i smutek, vztek, žárlivost, strach, smrt a mnoho dalších pocitů, ale vše nakonec vždy dokáže právě láska od srdce uzdravit. Těšíme se na Tebe na dalších akcích Cestou Read more…

Cestovatelský festival – FestCest 25.7.2020

1. ročník festivalu FestCest zaměřeného na zážitky z cest, rady a tipy vyzkoušené v praxi a doporučení, jak začít cestovat. Víme a chápeme letošní ztížené podmínky cestování. A právě proto jsme pro Vás připravili cestovatelský festival, během kterého se podíváte do různých koutů světa a budete mít možnost vstřebat chutě vzdálených krajů. Uvidíte a uslyšíte, jak se cestovatelé a dobrodruzi připravují na své expedice, co je k tomu motivuje a co všechno přežili a objevili. Nebude chybět ani prostor na pár dotazů a možnost ulovit si podpis, knihu nebo kus slova s vystupujícím ihned po jeho vystoupení. Také jsme pro Vás připravili doprovodný program v podobě jógy, povídání o kávě a krátké divadelní scénky skupiny Blama. Odpočinek ve stínu si budete moct kdykoliv během dne dopřát při prohlídce zámku nebo v zámecké zahradě. Zpříjemňovat zážitek Vám budou stánky s chutným jídlem a teplými a studenými nápoji. V neposlední řadě Vás čekají specialisté na cestovatelské pomůcky, outdoor oblečení, kempařské vybavení, jídlo na cestách apod. Příjemnou atmosféru završí kapela, kterou již brzy odhalíme. Vstupenky můžete zakoupit v odkazu níže za 420 Kč (na místě za 500 Kč). S nákupem doporučujeme neotálet, jelikož kvůli vládním nařízením jich bude jen omezené množství. 😉 Koupí Read more…

Konference Rise and Shine

Neděle 17. května 2020 – online přenos s rozhovory a skvělou atmosférou Čtvrtý ročník konference Rise and Shine: Mysli, mluv a naslouchej Tě inspiruje k opravdu efektivní komunikaci a kritickému myšlení. Díky tomu si poradíš v krizových situacích. Věř, že to nejlepší know-how i zkušenosti dostaneš od lektorů z praxe i s jejich příběhy. 4 krát PROČ přijít na konferenci Přijď si pro tu nejlepší inspiraci Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Můžete se těšit i na prezentaci o CestouProRadost! Zaregistruj se a buď součástí komunity i Ty! Rise and Shine – konference registrace

Být hrdinou je jednoduché

Inspirativní video k zamyšlení. Nerozumíte někdy někomu ve svém okolí, proč dělá to co dělá? Zeptejte se ho na to a zjistěte jaký vlastně je. Zkuste se nad sebou zamyslet a napsat nám, co si o tom “hrdinovi” myslíte. Máte někoho ve svém okolí, koho si vážíte za podobné dobré skutky? Jste také takový?

Mezi Ploty 2019

Festival Mezi ploty zná v Praze každý. Věděli jste, že jsme tam v roce 2019 byli také? Po oba dva dny se nám podařilo uvařit více jak 500 káv za dobré skutky. Skvělá atmosféra, nádherné místo a úžasní lidé. Již se těšíme na další pokračování, tohoto jedinečného festivalu.

Změnit se není těžké

Změnu v životě zažíváme každý. Někdy to jde velmi lehce, někdy nás změna bolí. Zastavte se na chvilku, vypijte si v klidu a bez spěchu naši kávu. Uvidíte, že se na svět můžete dívat z jiného úhlu a s úsměvem. I malé změny mohou udělat velké skutky. Věříme Vám!

Šárečka

BUDE TO FUNGOVAT

Ráda se zabývám tím, co máme v hlavě. Fakt mě baví, když mají věci smysl. Občas se bojím toho, co je přede mnou, ale možná právě to mě motivuje jít dál, až za hranice nemožného :-).

Ctíba

nic není nemožné

Je úžasné pozorovat co vše dokáže naše lidská mysl a jak vše cítí naše srdce. Pokud máš zajímavý nápad, řekni mi ho a uvidíme co s tím jde dělat.

Evča

Grafička

Naše obrázky jsou mojí autorskou tvorbou. Baví mě grafiku propojovat společnými prvky.

Jirka

Fotograf

Za objektivem se cítím nejlépe. To co vidíš na obrázku je jen tvá iluze. Skutečnost se nedá vyfotit.