1. ročník festivalu FestCest zaměřeného na zážitky z cest, rady a tipy vyzkoušené v praxi a doporučení, jak začít cestovat. Víme a chápeme letošní ztížené podmínky cestování. A právě proto jsme pro Vás připravili cestovatelský festival, během kterého se podíváte do různých koutů světa a budete mít možnost vstřebat chutě vzdálených krajů. Uvidíte a uslyšíte, jak se cestovatelé a dobrodruzi připravují na své expedice, co je k tomu motivuje a co všechno přežili a objevili. Nebude chybět ani prostor na pár dotazů a možnost ulovit si podpis, knihu nebo kus slova s vystupujícím ihned po jeho vystoupení.
Také jsme pro Vás připravili doprovodný program v podobě jógy, povídání o kávě a krátké divadelní scénky skupiny Blama. Odpočinek ve stínu si budete moct kdykoliv během dne dopřát při prohlídce zámku nebo v zámecké zahradě. Zpříjemňovat zážitek Vám budou stánky s chutným jídlem a teplými a studenými nápoji. V neposlední řadě Vás čekají specialisté na cestovatelské pomůcky, outdoor oblečení, kempařské vybavení, jídlo na cestách apod. Příjemnou atmosféru završí kapela, kterou již brzy odhalíme.
Vstupenky můžete zakoupit v odkazu níže za 420 Kč (na místě za 500 Kč). S nákupem doporučujeme neotálet, jelikož kvůli vládním nařízením jich bude jen omezené množství. 😉 Koupí vstupenky též uděláte dobrý skutek, jelikož 10% z ceny vstupenky půjde na rekonstrukci a podporu zámku Stránov. Vstupenky

FestCest

FestCest
Vstupenky

Categories: Inspirace

0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *